Kto som…

Vitajte na mojom blogu. Vážim si, že ste si klikli na moju web stránku a dúfam, že tu nájdete čosi, čo vás poteší, rozveselí a možno sa dozviete niečo nové. Patrilo by sa riadne predstaviť. Kto som.

Som Lucia, narodená v znamení strelec, narodená do rodiny s dvomi staršími súrodencami, ktorých by som nemenila ani za nič. Milujem históriu, čítanie, vôňu jari, jesenný dážď, rozprávku Luskáčik, varenú kukuricu a rezeň so zemiakovým pyré J

Som manželka chlopa, s ktorým som od mojich 17-tich, s ktorým mam mnoho spoločného, no našťastie nie i povahu, lebo by sme asi mali talianske manželstvo (ja som tá výbušná, pre objasnenie).

A som mamina dvoch malých škriatkov, ktorí sú narodení zo srdiečka. Ako to myslím zo srdiečka ? Myslím tým, že som ich neporodila ale vybrali sme si my ich a oni nás. Naše dvojičky sme si adoptovali.

Rada tvorím. Tým myslím handmade ako vyšívanie, háčkovanie, šitie, patchwork s mašličkami, výroba bižutérie…. Hej hej, štrikovanie som nespomenula, k tomu som si vzťah nikdy nevybudovala a asi sa tak ani nikdy nestane. No rada i píšem. Vyjadrujem svoje pocity a myšlienky slovami na papier. A tak som si povedala, že skúsim i iný spôsob môjho prejavu. A tak vznikol tento blog.

Chcem písať o klasických, „obyčajných“ veciach zo života maminy, ženy, človeka, no spomeniem i také témy, ktoré nie sú každému známe, ako je napríklad i adopcia a záležitosti okolo nej…

Ďakujem za váš čas, ktorý ste ochotný stráviť so mnou 🙂

Lucia

7360total visits,3visits today